Soyer Holding

Ceo Mesajı

Ahmet SOYER

Ceo

Ahmet SOYER


"Değerli Paydaşlarımız,"

Soyer Holding olarak farklılığımızı ortaya koyan en büyük özelliğimiz, güçlü ve nitelikli insan kaynağından oluşan kurumsal alt yapımızdır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, takım ruhu, yenilikçi yaklaşım, sürdürülebilir kalite, sürekli değerlendirme ve iyileştirme yaklaşımı gibi ana ilkeler başarımızın altında yatan sebepler arasında yer almaktadır. Bu bilinç doğrultusunda, Soyer Holding topluluğumuzu bugünlere taşıyan yönetim anlayışı ve insan kaynakları değerlerini korumak, yeni stratejiler kazanarak faaliyet alanlarımızı derinleştirmek ve daha güçlü hale gelmesini sağlamak için farklı dönüşüm projelerine imza atmış bulunuyoruz.

Ülkemiz yenilenebilir yüksek enerji kaynakları, makroekonomik unsurlar, jeopolitik ve demografik yapı yönünden yüksek bir potansiyele sahiptir. Soyer Holding olarak güçlü ve kalıcı bir ilerlemeye sahip olabilmek için dünya çapında lider olan marka ve ürünlerin, öncelikle ülkemize ve ülkemizden de dünyaya yayılmasına öncülük etmeyi hedefliyoruz. Sürdürülebilir bir yaşamı mümkün kılabilmek için durmadan çalışan, yaşamı kolaylaştıran, çevre dostu yenilikçi teknolojiler geliştiren ve bu avantajları nedeniyle beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektöründe global liderliği üstlenen oldukça saygın markalarla çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çeyrek asırlık tecrübemizle, bu dev markaların Türkiye operasyonlarının amiral gemisi olarak, ilk günkü azim ve insan odaklı hizmet anlayışımız ile yolumuza devam ediyor, üstlendiğimiz sorumluluk bilinci ile ileri teknoloji içeren ve değer yaratan uzun vadeli büyüme politikalarımızı hayata geçireceğimize inanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizin paydaşlarımız nezdinde de takdir ile karşılandığını görmekten büyük sevinç duyuyoruz. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de temel değerlerimizden ödün vermeden, paydaşlarımızla birlikte öncü kimliğimizi geliştirmeye, ülkemize ve insanımıza hizmet etmeye ve yarınlarımızın sağlam temeller üzerinde inşa edilmesine katkı sunmaya kararlılıkla devam edeceğiz.

Bu uzun soluklu serüvenimizde değerli katkılarınızla yanımızda olduğunuz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Her Şey Daha Güzel Bir Gelecek İçin….
 
Saygılarımla,
 
Ahmet SOYER
Soyer Holding Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı