Soyer Holding

Mağazacılık

Soyer Holding

Dünya'nın Seçkin Markaları ile sizinle buluşuyor.

25 yılı aşkın tecrübesiyle, dünyanın lider beyaz eşya ve tüketici elektroniği markalarının Türkiye operasyonlarının amiral gemisi olarak yoluna devam eden SOYER ilk günkü azmi ve insan odaklı hizmet anlayışı ile büyüme politikasını sürdürmektedir.
SAMSUNG MAĞAZALARI

SAMSUNG MAĞAZALARI

Samsung, enerji verimliliği konusunda öncü bir rol üstlenerek ürünlerinin tüm yaşam döngüsü boyunca karbon emisyonlarını azaltmayı taahhüt etmektedir.

SAMSUNG ATLANTİS AVM
SAMSUNG ÇANKIRI MAĞAZA
LG MAĞAZALARI

LG MAĞAZALARI

Dünyanın lider markalarından LG electronics en yeni teknolojiler, uzaktan yönetilebilen hatta birbirleriyle iletişimde olan cihazlar ve temel fonksiyonunun yanı sıra ek özellik üstlenen ürünler ile karşımıza çıkıyor.

LG ANTARES AVM
LG ACİTY
SIEMENS MAĞAZALARI

SIEMENS MAĞAZALARI

Siemens en büyük gücü, geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle yarının dünyasında çok büyük değişimlere kapı aralamaktadır. Bu teknolojilerle sadece insanı değil, doğayı ve dünyamızı da odağına almaktadır.

SIEMENS ANTARES AVM
SIEMENS ATLANTİS AVM
SIEMENS TAURUS AVM
SIEMENS METROMALL AVM
SIEMENS GÖLBAŞI MAĞAZA
SIEMENS DİKMEN MAĞAZA
ELECTROLUX MAĞAZALARI

ELECTROLUX MAĞAZALARI

Dünyanın ikinci büyük gelişmiş profesyonel beyaz eşya ve ev aletleri üreticisi olan Electrolux oldukça köklü, 1901 yılında Stockholm İsveç’te kurulan, yüzyılı aşkın bir süredir yaşamı daha iyiye doğru şekillendiren lider bir küresel markadır.

ELECTROLUX GORDİON AVM
ELECTROLUX ANTARES AVM
ELECTROLUX CEPA AVM
ELECTROLUX ANKAMALL
ENZA HOME & YATAŞ GRUP MAĞAZALARI

ENZA HOME & YATAŞ GRUP MAĞAZALARI

1976 yılından bu yana faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Yataş, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

ENZA HOME ATLANTİS AVM
ENZA HOME VEGA SUBAYEVLERİ AVM