Soyer Holding

Hakkımızda

Thumb
Shape
Icon

+

Mağaza

HAKKIMIZDA

Dünya'nın Seçkin Markaları Soyer Holding ile sizinle buluşuyor.

Soyer Holding, halı sektöründe başladığı yolculukta rotasını beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektörüne çevirerek ana faaliyet konusunu bu alanda derinleştirmiştir. Kalite standartlarını artırması, proaktif bakış açısı ve insan odaklı hizmet anlayışıyla kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır.  Zaman içinde gelişen zengin iş ortaklıkları ile gıda dışı perakende sektörünün en büyük ilk 20 şirketi arasında yer alarak konumunu güçlendirmiştir.

BİZ KİMİZ?

Soyer Holding, dünyanın her yerinde tüketiciler arasında en çok bilinen lider markaların bayiliğini yapan ve sektörlere yön veren önemli bir topluluk haline gelmiştir. Soyer Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren 5 şirket ile hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan ticari kimliği ile deneyimlerini etkin bir şekilde yeni yatırımlarına aktarırken, farklı disiplinleri ortak paydada buluşturmak, faaliyetlerden kaynak yaratmak, kaynakları doğru yatırımlarda kullanmak, bünyesindeki tüm şirketlerin ve paydaşların beklentilerini karşılamak yönünde temel ilkeleri benimsemiştir.

Soyer Holding oldukça deneyimli yöneticiler, danışmanlar, akademisyenler, ARGE - proje uzmanları, muhasebe, ofis elemanları ve teknik uzmanlardan oluşan büyük bir ekip ile istikrarlı bir şekilde çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.


NEDEN SOYER HOLDİNG?

Soyer Holding, kurumsal güvenilirliği ve memnuniyeti sürekli iyileştirmek için değerlere dayalı ve müşteri dostu bir yaklaşıma sahiptir. Soyer Grubu olarak, paydaşlarına tüm süreçlerinde en yüksek hizmet standartlarına erişimi ve özenli rehberlik sağlamayı taahhüt etmektedir. Kurumsal sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Soyer Grubu, çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsemektedir. Bu doğrultuda, bünyesinde enerji verimliliği ve atık yönetimi gibi konularda eğitim ve araştırma projeleri yürütülmektedir.

Ülke ekonomisine getirisi, gelişen hizmet standartları ve yarattığı istihdam ile bir çok kurum ve girişimcilere öncülük ve rehberlik edecek nitelikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Hem ulusal hem de uluslararası alanda büyüme hedefleri doğrultusunda yeni yatırımlar, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirerek tüm paydaşlara katma değer sunmaya devam edecektir.

AMACIMIZ

Elektronik beyaz eşya - Dayanıklı tüketim malları, Mobilya, Gayrimenkul ve Otomotiv sektöründe dünya çapında lider olmuş önemli firmaların bayiliği ile birlikte, çeşitli yatırım ve projelerle büyük ivme kazanan SOYER Holding ailesi olarak, çeyrek asırlık profesyonel uzman ağımızla, yasal mevzuatlar, ulusal ve uluslararası standartlarla uyumlu kurumsal politikalarımız ve stratejik hedeflerimiz doğrultusunda iş ortaklarımız, bayilerimiz, tüketicilerimiz, çalışanlarımız, eğitmen ve araştırmacılar gibi bir çok paydaşımızın yüksek verimliliği ve gelecek nesillerin olası beklentilerini karşılayabilecek optimum düzeyde hizmet sunmayı hedefliyoruz.