Soyer Holding

Otomotiv

Otomotiv

Soyer Holding mevcut yatırımları ile gayrimenkul sektöründe de alım, satım başta olmak üzere çok tercih edilen farklı destinasyonlarda faaliyetlerini geliştirme yönelik bir çok projelere imza atmıştır.

Otomotiv sektörü günümüzde teknolojik ve tasarımsal yeniliklerle sürekli olarak değişen ve gelişen bir sektördür. Elektrikli araçlar, otonom sürüş sistemleri, güvenlik teknolojileri gibi alanlarda yaşanan gelişmeler sektörü büyük ölçüde etkilemektedir. Soyer Holding, otomotiv sektöründe kullanılan malzemelerde geri dönüşüme odaklanan üretim süreçlerinde pek çok sürdürülebilir projeler yürütmektedir.

Gayrimenkul yatırımı genellikle uzun vadeli bir yatırım olarak kabul edilir ve birçok kişi için önemli bir varlık oluşturur. Soyer Holding, gayrimenkul sektöründe taşınmaz malların alımı, satımı, kiralanması, geliştirilmesi ve yönetimiyle de ilgilenmektedir. Bu kapsamda konutlar, ticari binalar, araziler, endüstriyel tesisler ve benzeri taşınmaz mülklerin yönetimi ile ilgili pek çok inşaat firmaları ve finansal kuruluşlar ile işbirliği içinde faaliyetler yürütülmektedir.

DUBAI OFİS

SOYER CAR RENTAL L.L.C

Tel: +971553433153

Adres:  Al Quoz 103 B Third / Dubai