Soyer Holding

Soyer Holding: Üst Düzey Görüntü Kalitesi ile Samsung

Soyer Holding: Üst Düzey Görüntü Kalitesi ile Samsung

Soyer Holding: Üst Düzey Görüntü Kalitesi ile Samsung

Soyer Holding: Beyaz Eşya ve Tüketici Elektroniğinde Amiral Gemisi

Çeyrek asırlık tecrübemizle, ilk günkü azmimiz ve insan odaklı hizmet anlayışımız ile büyüme politikamızı sürdürmekteyiz. Günümüz ve geleceğin en hızlı büyüyen sektörlerinde, dünyanın lider beyaz eşya ve tüketici elektroniği markalarının Türkiye operasyonlarının amiral gemisi olarak yolumuza devam etmekteyiz. Başarımızın arkasında bizi biz yapan emek ve özveri ile çalışan dev bir kadro ve mağazalarımızdan güvenle alışveriş yapan müşterilerimiz yer almakta. Soyer Holding ailesi olarak geçmişte olduğu gibi gelecekte de, temel değerlerimizden ödün vermeden, ülkemize ve insanımıza hizmet etmeye, yarınlarımızın sağlam temeller üzerinde inşa edilmesine katkı sunmaya kararlılıkla devam edeceğiz.

Televizyon Pazarında Samsung

Türkiye’de sekiz, dünya genelinde on yedi yıldır televizyon pazarının lideri konumunda bulunan ve sunduğu inovatif ürünlerle birçok kategoride ön plana çıkan Samsung, IFA 2023 sırasında başarısının arkasındaki faktörleri ortaya koydu. Samsung bu başarıyı; yapay zekâ entegrasyonu, sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımı, SmartThings ekosistemi ve tüm ekosistemi kapsayan Knox Matrix güvenlik yaklaşımı şeklinde açıkladı.

Özellikle premium ve üst düzey görüntü deneyimi sunan TV ve ekran serilerine odaklanan Samsung, bağımsız pazar araştırma şirketi Omdia’nın bulgularına göre, on yedi yıldır global TV pazarının liderliğini elinde tutuyor. Samsung’un yıllardır süregelen pazar liderliğinin arkasında; kullanıcı odaklı tasarımları, inovasyon ve ürün kalitesinin yanı sıra SmartThings ve Yapay Zekâ Destekli Enerji Modu, SolarCell teknolojisinin simgelediği sürdürülebilirlik vizyonu ve güvenli bir ekosistem sunan Knox koruması yer alıyor.

 Lifestyle TV: Bir Televizyondan Çok Daha Fazlası

Samsung’un liderliği, 2006 yılında piyasaya sürdüğü Bordeaux TV ile başlamıştı. Kullanıcı odaklı tasarımları ve gelişen kullanıcı deneyimleri, bu liderliği sürdürmesine yardımcı olmuştu. LED TV ve akıllı TV gibi çığır açan inovasyonlarla liderliğini koruyan Samsung, gücünü Quantum Dot teknolojisinden alıyor ve yeni nesil OLED TV, Quantum Mini LED teknolojisi kullanılan Neo QLED ve Micro LED ekranlarıyla da dikkat çekiyor.

The Frame, The Freestyle, The Serif, The Premiere ve The Sero gibi Samsung’un yenilikçi Lifestyle  TV ürünleri, kullanıcılara bir televizyondan çok daha fazlasını sunuyor. Samsung, The Frame ile televizyonu bir resim çerçevesine dönüştürerek dünyaca ünlü sanat eserlerinin mat ekran teknolojisiyle görüntülenmesine olanak tanıyor. The Freestyle projektörü, yüz seksen derece dönebilen tasarımıyla içeriği her yüzeye yansıtma esnekliği sunarken üç yüz altmış derece ses ile Smart TV deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor. The Serif, kendine özgü “I” profiliyle dikkat çekerken QLED ve mat ekran teknolojisi ile 4K çözünürlükte içerik izleme imkânı veriyor. The Premiere, 4K çözünürlükte yüz otuz inçe kadar genişleyen ultra parlak üçlü lazer ile sinema kalitesinde eğlenceyi ev konforuna taşıyor.  The Sero ise manzara modundan portre moduna dönebilen özellikleriyle mobil cihazlardaki içeriği büyük ekranda izlemeyi keyifli hale getiriyor. QLED ve mat ekran teknolojisi ile parlamayı azaltan The Sero, güçlü 4.1 CH 60 Watt hoparlörleri sayesinde ses deneyimini üst seviyeye yükseltiyor.

Neo QLED 8K TV ve Neo QLED 4K TV Modelleri, Düşük Karbon (CO2) Sertifikası ile Ödüllendirildi

Samsung, enerji verimliliği konusunda öncü bir rol üstlenerek ürünlerinin tüm yaşam döngüsü boyunca karbon emisyonlarını azaltmayı taahhüt ediyor. 2023 Neo QLED TV (Neo QLED 8K ve Neo QLED 4K) modelleri, enerji tüketiminin kullanım sırasında azaltılması çabalarının bir sonucu olarak Carbon Trust kuruluşunun “Düşük Karbon (CO2)” sertifikasını almaya hak kazandı. Samsung, sürdürülebilirlik çabalarını genişletme yolunda ilerlerken, bu yılın sonunda yirmiden fazla ürün modelinde karbon ayak izi sertifikası almayı planlıyor. Aynı zamanda, Samsung’un yeni QLED, Crystal UHD ve OLED TV modellerinin yanı sıra monitörler de dahil olmak üzere farklı ürün kategorilerinde benzer sertifikaları alması hedefleniyor.

Kaynak: https://magdergi.com/roportajlar/